этот материал доступен на русском

Предстоятель Церкви Чешських земель і Словаччини запевнив УПЦ у своїй підтримці

13:49, 11 листопада 2018
Православ`я
2082 0
Голова Представництва УПЦ при європейських міжнародних організаціях зустрівся з Предстоятелем Православної Церкви Чешських земель і Словаччини / news.church.ua

У суботу, 10 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, під час перебування у Словаччині на запрошення архієпископа Михайловського і Кошицького Георгія, єпископ Баришівський Віктор зустрівся з Блаженнішим Ростиславом, Архієпископом Прешовським, Митрополитом Чешських земель і Словаччини.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Зустріч проходила в резиденції Предстоятеля Православної Церкви Чешських земель і Словаччини у Прешові. На зустрічі також був присутній архієпископ Михайловський і Кошицький Георгій.

На початку спілкування владика Віктор передав Предстоятелю Православної Церкви Чешських земель і Словаччини сердечні привітання та слова братської підтримки від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Єпископ Віктор розповів про миротворчу та соціально-гуманітарну діяльність УПЦ у сучасних реаліях в Україні, а також про останні події у церковному житті, звернувши увагу на офіційну позицію Української Православної Церкви щодо них.

У своєму слові Блаженніший Ростислав зазначив: «Ми дуже переживаємо за братню Українську Православну Церкву. Ми з вами молитовно, підтримуємо і будемо підтримувати Українську Православну Церкву на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм. Ми не говоримо ваш український народ, але кажемо наш народ, бо ми єдині у Христі і належимо до єдиної, соборної і апостольської Церкви. Молимося, віримо і надіємося на мудрі рішення всього Вселенського Православ`я в зв’язку із церковною ситуацією в Україні. Як свідчить історія, ніколи втручання держави і політики в справи Церкви не закінчувалися успішно, бо не можна збудувати навіть тимчасове благо через порушення святих канонів Православної Церкви».

Наприкінці зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter