Клірики Одеської єпархії УПЦ зустрілися з представниками моніторингової місії ОБСЄ / eparhiya.od.ua

У середу, 17 жовтня, клірики Одеської єпархії УПЦ зустрілися з представниками моніторингової місії ОБСЄ в Україні, щоб обговорити сучасний стан Української Православної Церкви на півдні Одеської області. Про це повідомляє "Православна Одеса".

Ситуацію прокоментували благочинний храмів Болградського округу протоієрей Стефан Турлак і настоятель Свято-Покровського собору Ізмаїла протоієрей Євгеній Поліщук.

"Представників ОБСЄ турбувало питання про випадки захоплення храмів або іншої агресії з боку радикально налаштованих угруповань. На що священнослужителі запевнили їх, що регіон відрізняється миролюбністю, глибокою відданістю Українській Православній Церкві, і люди, які тут живуть, ніколи не допустять захоплень своїх рідних храмів. Було підкреслено, що на півдні України вже понад двохсот років мирно уживаються представники різних національностей", - повідомили в Одеській єпархії УПЦ.

Також представники єпархії відзначили, що "протягом багатьох років відбуваються грабежі православних храмів Одещини", але жодна справа не була розкрита.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram