этот материал доступен на русском

Митрополит Агафангел нагородив відзнакою Генерального консула Греції в Одесі

13:38, 29 серпня 2018
Православ`я
7443 0
Митрополит Агафангел прийняв Генерального консула Греції в Одесі / eparhiya.od.ua

Митрополит Агафангел 29 серпня прийняв у своїй резиденції, розташованій на території Свято-Успенського Одеського монастиря, Генерального консула Греції в Одесі пані Деспіну Кукулопулу у зв'язку з її закінченням дипломатичної місії.

За працю та зміцнення дружби між Одеською митрополією і Грецьким консульством митрополит Агафангел нагородив пані Деспіну Кукулопулу відзнакою Одеської єпархії УПЦ, повідомляє прес-служба єпархії.

2

Митрополит Агафангел висловив повагу до високої місії консула, яку вона здійснювала протягом двох років в Одесі, зміцнюючи відносини між народами України та Греції, і побажав подальший допомоги Божої на благо своєї держави.

Пані Деспіна відзначила внесок митрополита Агафангела у розвиток Православ'я на півдні України й у зв'язку з наближенням ювілею привітала митрополита і побажала йому ще багато років у міцному здоров'ї управляти Одеською митрополією. Також грецький дипломат високо оцінила працю митрополита Агафангела щодо зміцнення дружби та співробітництва між народами України та Греції.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялися пам'ятними подарунками.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter