этот материал доступен на русском

У Японії вперше побудують православний монастир

18:06, 16 липня 2018
Православ`я
4158 0
У Японії почалося будівництво першого православного монастиря / monasterium.ru

З благословення митрополита Токійського і всієї Японії Даниїла 22 червня була придбана земля для чоловічого монастиря Японської Православної Церкви на честь святого рівноапостольного Миколая Японського.

Храм ще потрібно побудувати, повідомляє patriarchia.ru.

3 липня насельниками обителі архімандритом Герасимом (Шевцовим) і ченцем Соломоном, був звершений перший молебень на місці передбачуваної закладки храму нової обителі.

У майбутній монастир було доставлене велике напрестольне Євангеліє, надруковане в друкарні Свято-Троїцької Сергієвої лаври японською мовою в перекладі святого Миколая. Відкривається книга по-японськи - корінець з правого боку. Читання - справа наліво і зверху вниз, тобто традиційний вертикальний лист. Вага однієї книги в палітурці становить 10 кілограмів. Тираж видання - 10 примірників.

7-8 липня в Токіо відбувся черговий Собор Японської Православної Церкви. Для майбутнього монастиря він став історичним: було оголошено про придбання землі та початок чернечого життя в Адзіро (префектура Сідзуока). Члени Собору схвально висловились. Тепер братії монастиря належить працювати, щоб до Собору майбутнього року представити вже видимі результати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter