этот материал доступен на русском

Священик розповів про небезпеку, яку несе репродуктивна медицина для традиційної сім'ї

22:28, 15 травня 2018
Православ`я
2412 0
Сучасні репродуктивні технології священик назвав викликом людей Творцеві / newsforwomens.ru

Про це розповів заступник голови Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів протоієрей Геннадій Батенко на всеукраїнській конференції «Біоетичні аспекти духовного і фізичного здоров'я сім'ї та особистості», яка відбулася 14 травня у Святій Успенській Києво-Печерській лаврі, повідомляє "Фома в Україні".

Він також розповів, які небезпеки несуть нові медичні біотехнології.

Перша загроза, за словами священика, - це сурогатне материнство.

«І тепер ми бачимо, що кожна людина нетрадиційної орієнтації (у силу свого усвідомленого чи ні протесту проти Бога) може, використовуючи сучасні технології, створювати подобу сім'ї», - сказав отець Геннадій.

Сурогатне материнство заборонене у багатьох країнах Європи, зазначив він. Сучасні репродуктивні технології священик назвав викликом людей Творцеві.

«Сьогодні ми бачимо, що сучасні технології перейшли від якихось наукових у розряд богоборчих», - сказав священик. Тому приклад - одне з останніх досягнень науки - створення ембріона від трьох батьків.

«Як мені здається, саме ці беззаконня і безперервне вбивство немовлят в утробі - це те, що наближає людство до загальної катастрофи», - сказав протоієрей.

Відповідаючи на питання, чи припустимо вірянам звертатися до сучасних репродуктивних технологій, отець Геннадій сказав: «Християнин не може користуватися усіма благами сучасної цивілізації, тому що вони носять антихристиянський, антилюдський характер. Ці "блага" покликані зробити людину якимсь біороботом».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter