Місцями останніх днів сім'ї Миколи ІІ пройде Хресний хід

00:36, 21 квітня 2018
Православ`я
8721 0
/ tvc.ru

Він розпочнеться від поклінного хреста, віряни пройдуть із зупинками біля храму на честь Богородичної ікони «Порт-Артурська» і храму на честь ікони Божої Матері «Державна». Завершиться хресний хід біля Храму-на-Крові, де Царствені страстотерпців провели останні дні свого земного життя і прийняли мученицьку кончину, повідомляє "Православие и мир".

У 2018 році виповнюється рівно 100 років з моменту розстрілу сім'ї Миколи II. У Єкатеринбурзі у пам'ять про це заплановані численні міські та церковні заходи у рамках "Царських днів". У місті з'явиться «Синя лінія – маршрут місцями, що пов'язані з імператорською сім'єю Романових.

У квітні – травні 1918 року члени родини останнього Російського імператора і сам государ були привезені до міста Єкатеринбурга із тобольського заслання. 30 квітня в місто привезли на поїзді під арештом государа імператора Миколу II з імператрицею Олександрою Феодоровной і Великою княжною Марією. 23 травня 1918 року прибули на поїзді під арештом Цесаревич Олексій із сестрами Великими княжнами Ольгою, Тетяною та Анастасією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter