Єрусалимський Патріарх Феофіл III / Центр інформації УПЦ

Цінності Православної Церкви здатні підтримувати цілісність та ідентичність українського народу.

Про це сказав Єрусалимський Патріарх Феофіл III у своїй резиденції на зустрічі з офіційною делегацією Української Православної Церкви, повідомляє Центр інформації УПЦ.

«Писання, цінності Православної Церкви, здатні підтримувати цілісність і найбільше - ідентичність українського народу. І коли ми говоримо про ідентичність, то це стосується ідентичності, що відноситься до національності, що відноситься до мови, до традицій», - сказав Патріарх Феофіл.

Відео дня

Разом з тим Його Святість побажав і простим людям, і світовим лідерам – «користуватися здоровим глуздом».

«Нехай Світло святого Гробу, яке є Світлом Господа нашого Іісуса Христа, просвітить розум керівників і зігріє серця! Щоб вони могли втілювати і приймати рішення, які сприятимуть відновленню та зціленню ран (у тих труднощах, через які – Ред.) проходить український народ. Але не лише український народ проходить через жахливі випробування і навіть досвід братовбивчої війни. У всьому світі існують проблеми, конкуренція, антагонізм. Те, що дійсно потрібно людям і світовим лідерам - це користуватися здоровим глуздом», - сказав Єрусалимський Патріарх.

«Для нас Бог - це щось дуже конкретне. Святі - це великий дар. Мета Православної Церкви, як я вже сказав, зберігати, підтримувати ідентичність. Кінцева мета нашої Церкви - це змінити нас, звільнити нас від гріха. Мовою Церкви гріх означає хвороба: фізичну, тілесну та духовну хворобу. Тому нам необхідно преображення, якого ми можемо досягти в Господі нашому Іісусі Христі, через Нього, через Його Воскресіння», - побажав Єрусалимський Патріарх українському народу.