У вівторок Світлої седмиці Митрополит Онуфрій освятив новий храм на Київщині

17:56, 10 квітня 2018
Православ`я
1971 0
Митрополит Онуфрій освятив новий храм на Київщині / news.church.ua

У вівторок Світлої седмиці, 10 квітня, Блаженніший Митрополит Онуфрій здійснив повне освячення храму на честь великомученика Георгія Побідоносця і всіх святих воїнів, який відкрито на території спортивно-оздоровчого центру для дітей і підлітків в селі Круглик під Києвом.

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, йому співслужило духовенство столиці та Київської єпархії.

За підтримки Союзу православних сил України тут хлопці займаються вільною та греко-римською боротьбою, дзюдо, настільним тенісом, шахами, козацькими видами спорту, а ще вихованці відвідують церковні заняття, на яких отримують пізнання з православного катехизису, історії Церкви та основ духовного життя.

Після чину освячення Предстоятель звершив літургію в храмі, по завершені якої очолив традиційний пасхальний хресний хід з читанням Святого Євангелія та окропленням віруючих святою водою.

Предстоятель привітав прихожан храму, благодійників та духовенство зі Світлим Христовим Воскресінням і зазначив: «Коли людина вміє протистояти фізичній силі, цим вона випрацьовує в собі імунітет протистоянні злу. У здорової людини, яка не намагається себе захистити, як правило, і дух слабий. Людський дух загартовується від витривалості тіла і дай Боже, щоб і благодійники цього храму, і вихованці, які будуть тут молитися, і всі прихожани завжди були здоровими і духом, і тілом».

Блаженніший подякував благодійникам, стараннями і коштом яких було споруджено цей храм, нагородив їх церковними нагородами, а потім був присутнім на заняттях однієї із спортивних секцій. Блаженніший владика привітав хлопців із Пасхою Господньою, вручив їм святкові подарунки і благословив.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter