Предстоятель УПЦ очолив останню у цьому році літургію Передосвячених Дарів у Києво-Печерській лаврі (відео)

15:52, 04 квітня 2018
Православ`я
2475 0
Предстоятель очолив останню у цьому році літургію Передосвячених Дарів / news.church.ua

У Велику середу, 4 квітня, Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі преподобних Києво-Печерської Лаври.

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, за літургією Предстоятель вручив богослужбові нагороди священнослужителям Київської єпархії.

У Велику Середу згадується грішниця, яка обмила слізьми та помастила дорогоцінним миром Спасителя, коли Він був на вечері у Віфанії, у домі Симона Прокаженого. Цим вона приготовила Христа до поховання. Тут же Іуда показною турботою за вбогих виявив свою любов до грошей, а ввечері наважився продати Христа іудейським старійшинам за 30 срібняків. Сьогодні наприкінці літургії востаннє читалась молитва прп. Єфрема Сиріна. Земні поклони на богослужінні припиняються (за виключенням поклоніння Плащаниці у Велику П’ятницю) до Трійці. 

За літургією була звершена сугуба молитва за мир в Україні.

Блаженніший Владика привітав паству з Великою Середою та побажав провести останні дні перед Пасхою у молитві, покаянні та смиренні, щоб з радістю зустріти Христове Воскресіння.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter