У Києво-Печерській лаврі напередодні Входа Господня у Єрусалим освятили пальмові та вербні гілки (відео)

14:23, 01 квітня 2018
Православ`я
5400 0
/ news.church.ua

Напередодні Вербної неділі, свята Входу Господнього до Єрусалиму, 31 березня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

Після читання святкового зачала Євангелія на утрені, Предстоятель за традицією освятив вербу та пальмові гілки. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За свідченням усіх чотирьох євангелістів, за кілька днів до хресних страждань, Іісус Христос увійшов до Єрусалиму. Чисельні паломники, які знали про дивовижне воскрешення Лазаря та інші дива Спасителя, очікували Його та зустрічали як царя. У знак великої пошани до Христа, люди покладали на дорогу свій одяг та пальмові гілки, вітаючи Господа: «Осанна! Благословен, який іде в Ім’я Господнє, Цар Ізраїлю» (Ін. 12:13). Саме на згадку про ці події та як символ готовності християн зустріти Господа вірні в цей день приносять у храм вербове, пальмове гіллям та квіти.

/ news.church.ua
/ news.church.ua
/ news.church.ua
/ news.church.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter