Таїнство Єлеопомазання для людей з особливими потребами відбулося у Кафедральному соборі УПЦ

01:24, 20 березня 2018
Православ`я
1953 0
/ sobor.in.ua

Для особливих молитов у цей день у храмі зібралися сім'ї людей з інвалідністю, якими єпископ Бородянський Варсонофій опікується протягом багатьох років. Про це повідомляється на сайті Кафедрального собору УПЦ.

З благословення архієрея благочинний храму протоієрей Павел Білий та ієрей Іван Феєр провели соборування для підшефних сімей, у яких живуть люди з інвалідністю.

/ sobor.in.ua

Перед соборуванням протоієрей Павел сказав слово і нагадав усім присутнім у храмі про значення Таїнства, у якому при помазанні тіла єлеєм закликається на хворого благодать Божа, зцілення немочі душевної та тілесної. Про силу священнодійства, про просвіту і освячення душі, зміцнення сил.

"Людям з обмеженими можливостями таїнство Єлеопомазання просто необхідно, передусім, як розрада для душі і допомога тілу винести фізичні страждання і біль. Іноді у Церкві за молитвами вірних, з волі Божої, трапляються чудеса. Такі свідчення є протягом усієї історії Церкви, про це нам теж не варто забувати, потрібно завжди вірити, сподіватися на милість Божу", - зазначається на сайті Кафедрального собору.

/ sobor.in.ua

Після соборування у затишній обстановці, теплій і добрій атмосфері відбулася дружня бесіда за чаюванням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter