Відбулася хіротонія нового митрополита Чиказького (Константинопольського Патріархату) Нафанаїла

23:40, 18 березня 2018
Православ`я
1002 0
/ goarch.org

У суботу, 17 березня 2018 року у Свято-Троїцькому соборі Нью-Йорка відбулася єпископська хіротонія нового митрополита Чиказького (Константинопольського Патріархату) Нафанаїла.

Хіротонію очолив архієпископ Американський Димитрій (Тракателліс) із сонмом ієрархів, повідомляє "Седмиця".

З великою урочистістю у присутності багатьох віруючих з Нью-Йорка, Чикаго, інших регіонів Америки і Греції, відбулося висвячення нового митрополита Чиказького.

Божественну літургію, за якою відбулася архієрейська хіротонія, очолив архієпископ Американський Димитрій у співслужінні членів Священного Синоду Американської архієпископії Константинопольського Патріархату та ієрархів, що входять до складу Асамблеї канонічних православних єпископів Америки та інших ієрархів, які прибули з-за кордону, щоб брати участь в радісному для грецької діаспори в США церковному заході.

Новий митрополит Чиказький, звертаючись до учасників богослужіння, щиросердно подякував Константинопольському Патріарху Варфоломію і членам Священного Синоду Константинопольської Православної Церкви, православних ієрархів Америки і «всіх тих, хто приїхав брати участь у його особистій П'ятидесятниці». Він також звернувся зі словами вдячності до всіх, хто допомагав йому «взрощувати своє священиче покликання зі студентських років і донині».

Новий Митрополит Чиказький був обраний 7 лютого 2018 року Священним Синодом Константинопольського Патріархату. Митрополит Нафанаїл - громадянин США, але має грецьке походження. До свого обрання він був головою відділу міжправославних, міжрелігійних та екуменічних стосунків православної Архієпископії Америки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter