Ректор Київських духовних шкіл відспівав академіка Владлена Гончаренка – відомого юриста й педагога

17:09, 06 березня 2018
Православ`я
1211 0
Ректор Київських духовних шкіл звершив відспівування академіка Гончаренка / kdais.kiev.ua

Сьогодні, 6 березня, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Сильвестр звершив відспівування Владлена Гончаренка – відомого юриста, педагога.

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу КДА, Владлен Гончаренко був відомим українським юристом, педагогом, професором, академіком Національної академії правових наук України, деканом юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 1987 по 1997 рр. Владлен Гнатович відійшов у вічність 4 березня на 87 році життя.

Єпископу Сильвестру співслужили: секретар Київської єпархії Києва протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Василій Русінка, а також духовенство столиці.

Провести в останню путь спочилого прийшли його рідні та близькі, а також колеги і студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За богослужінням співав хор Київських духовних шкіл.

Після відспівування владика ректор звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому, зокрема, зазначив: «Смерть – це не вічна розлука, а тимчасовий сон тіла, через який відкривається радість воскресіння і вічного життя в Царстві Небесному. Смерть – це радісна зустріч спочилого з Христом, Який помер за гріхи кожного з нас і воскрес для нашого спасіння».

Поховання новопреставленого Гончаренка Владлена відбулося на Совському цвинтарі Києва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter