У РПЦ відгукнулися на прохання Патріарха Ілії II про допомогу в передачі тіла померлого в Південній Осетії грузина

14:11, 06 березня 2018
Православ`я
3861 0
У РПЦ посприяють у питанні передачі тіла померлого в Цхінвалі грузина / patriarchate.ge

Як повідомляють «Новини-Грузія», про це йдеться в заяві, розміщеній 4 березня на сайті Грузинської патріархії.

2 березня Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілія II направив предстоятелю РПЦ лист. У своєму посланні Ілія II звернувся з проханням до Патріарха Кирила «використовувати свій величезний авторитет і звернутися до відповідних органів для сприяння своєчасного поверненню родичам тіла Арчіла Татунашвілі».

«У Московському патріархаті нам повідомили, що отримали лист Католікоса-Патріарха всієї Грузії щодо Арчіла Татунашвілі. Лист було переправлено Патріарху всієї Русі, який перебуває в Болгарії з офіційним візитом», – сказано в повідомленні Грузинської патріархії.

Як зазначається, Патріарх Кирил вже підтвердив, що на прохання Іллі II сприятиме вирішенню питання щодо передачі тіла Татунашвілі.

«Згідно з інформацією, отриманою до теперішнього часу, тіло загиблого знаходиться на експертизі, і в Грузії організацію його похорону візьме на себе міжнародна організація Червоний хрест», – заявили в патріархії.

Татунашвілі загинув 22 лютого після того, як його затримали південноосетинські силовики. Вони повідомили, що Татунашвілі намагався втекти, до нього застосували силу, в результаті чого він впав і скотився по сходах. Потім, за версією місцевої влади, він був доставлений в лікарню, де і помер від серцевої недостатності.

У Тбілісі в цю версію не вірять. Влада Грузії вимагає негайної передачі тіла Татунашвілі його сім'ї. Влада Південної Осетії поки відмовляються передавати тіло Татунашвілі, пояснюючи це необхідністю завершення експертизи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter