У день пам'яті Києво-Печерських святих митрополит Онуфрій закликав терпіти скорботи в ім'я спасіння (відео)

19:56, 04 березня 2018
Православ`я
6552 0
Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про чествуемых в цей день Печерських угодниках Божі/ lavra.ua

У другий недільний день Святого Великого посту Православною Церквою встановлено спомин всіх Божих угодників, які в різні часи подвизалися на Печерських пагорбах.

Богослужіння цього дня у храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських Києво-Печерської лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Онуфрій, який закликав віруючих за прикладом святих терпіти скорботи в ім'я порятунку, повідомляється на сайті обителі.

Після читання Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді, нагадавши, що це вже другий недільний день Великого посту, який присвячений пам’яті святителя Григорія Палами. Владика розповів про те, де жив і працював святитель, виклав його вчення про Божественні енергії і відповідність цього вчення Православній догматиці.

Також Блаженніший Митрополит Онуфрій сказав про шанованих в цей день Печерських угодників Божих: «Вони жили в різні часи і в різних історичних реаліях, але всі вони досягли найголовнішого — вічного спасіння і перебування у славі Божій. Вони несли багато подвигів: піст, молитва, праця, смиренність і багато інших. Але основний подвиг — це терпіння скорбот, які випадали на їх шляху. І ми, дорогі брати і сестри, давайте постараємося терпіти ті випробування, які випадають на нашому життєвому шляху, щоб усім нам досягти вічного спасіння у Христі Іісусі Господі нашому».

У подячному слові митрополит Павел побажав Блаженнішому Первосвятителю, щоб за молитвами всіх чудотворців Печерських Господь зміцнював його в нелегкому предстоятельському служінні. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter