УПЦ надала гуманітарну допомогу на 1,2 млн. жителям Сходу

15:47, 04 березня 2018
Православ`я
3933 0
/ pravoslavie.ua

У п'ятницю, 2 березня, до Горлівської єпархії, у рамках продовження гуманітарної програми УПЦ «Місія «Милосердя і Примирення», прибув черговий гуманітарний вантаж.

Продуктові та гігієнічні набори в найближчі дні отримають нужденні жителі Донецької області, повідомляє Синодальний відділ УПЦ із соціально-гуманітарних питань

З благословення Блаженнішого митрополита Онуфрія, Синодальним відділом УПЦ з соціально-гуманітарних питань було відправлено вантаж гуманітарної допомоги нужденному населенню на Сході України, що постраждало від військових дій.

Ця подія також стала продовженням діалогу, що розпочався під час Круглого столу 20 січня цього року, та у відповідь на звернення президента Петра Порошенка до Української Православної Церкви про гуманітарну підтримку нужденних громадян, що перебувають на непідконтрольних територіях.

Гуманітарний вантаж прибув на парафії Горлівської єпархії 2 березня 2018 року. Загальна вартість отриманого вантажу становить 1 272 300,05 грн., вагою 21 227,55 кг, у кількості 3 140 шт. продуктових та гігієнічних наборів, та транспортувався двома фурами.

Благоотримувачами цієї благодійної допомоги стануть діти з бідних родин та з неповних і багатодітних сімей. Через храми Горлівської єпархії їм та їхнім батькам видадуть набори, розраховані на одержувачів за трьома віковими категоріями:

     1) від 0 до 1 року - 220 наборів;

     2) від 1 до 3 років - 480 наборів;

     3) від 3 років і більше - 2440 наборів.

Вже майже п’ятий рік поспіль населенню непідконтрольної Україні території надається гуманітарна допомога під егідою УПЦ. Духовний авторитет Церкви дозволяє передавати допомогу туди, де вона найнеобхідніша, у тому числі, на територію проведення бойових дій. Поширення наборів серед нужденних людей відбувається незалежно від національності, політичних та релігійних переконань.

Захід було організовано у рамках проекту Синодального відділу Української Православної Церкви із соціально-гуманітарних питань «Місія «Милосердя і примирення»», що реалізується спільними зусиллями та за підтримки Міжнародної благодійної організації «Diakonie Katastrophenhilfe».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter