Представники Київської духовної академії взяли участь у Міжнародній конференції в університеті права

15:52, 02 березня 2018
Православ`я
6372 0
Науково-практична конференція ХІ Наукові читання / kul.kiev.ua

У Київському університеті права Національної Академії Наук України 28 лютого відбулася Міжнародна науково-практична конференція ХІ Наукові читання, присвячені пам’яті академіка Володимира Корецького (+1984), участь в якій взяли представники Київської духовної академії.

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу КДА, з благословення ректора Київських духовних шкіл єпископа Сильвестра, Київську духовну академію і семінарію на заході представляли: викладач КДА протоієрей Андрій Ухтомський та аспірант КДА ієрей Феодосій Попдякуник.

На конференції були обговорені актуальні теоретичні та практичні проблеми сучасного стану міжнародного права, а саме, розвиток міжнародного права і його вплив на становлення сучасного світу; міграційні процеси, захист прав і свобод людини тощо.

Під час наукового форуму прот. Андрій Ухтомський зачитав вітальне слово владики ректора до організаторів та учасників. Так, зокрема, у своєму слові владика зауважив: «Київський університет права продовжує традиції розбудови правового підґрунтя нашої держави, і важливо, що в даній кропіткій справі керівництво університету використовує не тільки напрацювання своїх попередників, але й активно залучає до співпраці сучасних вітчизняних та міжнародних колег, всіх тих, хто не байдужий до майбутнього нашої Батьківщини».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter