Предстоятель РПЦ відвідає Болгарію з нагоди святкування 140-ліття її визволення від османського ярма

01:17, 28 лютого 2018
Православ`я
4500 0
Собор Олександра Невського в Софії / planetofhotels.com

Патріарх Кирил відвідає Болгарію на запрошення Святішого Патріарха Болгарського Неофіта та Священного Синоду Болгарської Церкви з нагоди святкування 140-ліття визволення Болгарії від османського ярма, повідомляє patriarchia.ru.

У рамках візиту Патріарх Кирил візьме участь у пам'ятних заходах, вшанує пам'ять воїнів, полеглих за визволення Болгарії в Російсько-турецькій війні 1877-78 років, звершить молебень у храмі-пам'ятнику Різдва Христового на Шипці. Патріархи Кирил і Неофіт спільно звершать літургію в Олександро-Невському кафедральному соборі Софії.

Патріарх Кирил також поклонитися святим мощам прославленого Руською та Болгарською Православними Церквами у 2016 році святителя Серафима на місці його останнього спочинку в Нікольському храмі болгарської столиці.

Як очікується, в рамках візиту відбудуться зустрічі Предстоятеля РПЦ з представниками державної влади Республіки Болгарії.

Візит Патріарха Кирила сприятиме зміцненню двосторонніх відносин між Руською та Болгарською Церквами і засвідчить особливу роль Православ'я в багатовікових братніх стосунках наших народів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter