У Хресній Ході в Запоріжжі взяли участь 8 тисяч віруючих

02:03, 27 лютого 2018
Православ`я
3006 0
У Хресній ході взяли участь близько восьми тисяч жителів Запоріжжя та області / hram.zp.ua

У Неділю, 25 лютого, у День Торжества Православ'я, близько восьми тисяч запорожців, жителів Бердянська, Енергодара, Мелітополя та інших міст і населених пунктів Запорізької області взяли участь у Хресному ході, який був приурочений до прибуття у місто ікони Божої Матері «Троєручиця-Бердянська».

Зустріч ікони відбулася біля Свято-Андріївського кафедрального собору, після чого святкова процесія під духовним захистом Цариці Небесної вирушила по проспекту Машинобудівників до Покровського архієрейського собору, повідомляє прес-служба Запорізької єпархії УПЦ.

Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука очолив ходу на честь Торжества Православ'я

Серед інших святинь, які супроводжували Хресну ходу, була ікона святого апостола Андрія Первозванного з часткою його мощей та ікона з часткою мощей одного з найбільш шанованих святих Константинопольської, Елладської та Єрусалимської Церков святителя Нектарія Егинського.

Святкова процесія пройшла по проспекту Машинобудівників до Покровському архієрейському собору / hram.zp.ua

"Життєвий шлях Христа не супроводжувала земна слава, пошана, а заздрість, злість і ненависть. З проявом цих найгірших людських почуттів, довелося зіткнутися і нам як під час підготовки Хресного ходу, так і під час його проведення. Ми бачили сьогодні цих нещасних, які намагалися нам перешкодити. Тим не менш, вони пройшли разом з нами весь шлях від початку і до кінця. І я впевнений, що Господь їх не залишить", - сказав митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука по завершенні Хресного ходу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter