У Кропивницькому відбулася автобусна Хресна хода навколо міста з Іверською іконою Божої Матері

19:28, 26 лютого 2018
Православ`я
3276 0
Хресна  хода у Кропивницькому відбулася на автобусах / orthodox-kr.org.ua

У день святкування Торжества Православ’я та Іверської ікони Божої Матері, 25 лютого, у Кропивницькому відбулася традиційна автобусна Хресна хода навколо міста.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської єпархії УПЦ, у цей день відбувся урочистий молебень у Кафедральному соборі обласного центру,  де зібралися священнослужителі і прочани міських храмів. Віряни Благовіщенського храму привезли  з собою благодатний список Іверської ікони Божої Матері, написаний і освячений на Святій Горі Афон. А потім, після молебню, з благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, відбулася традиційна  Хресна  хода на автобусах навколо міста.

Духовенство та віряни Кропивницького особливо молилися за мир в Україні / orthodox-kr.org.ua

Разом з Іверською іконою Божої Матері та іншими іконами Благовіщенського храму, у Хресній ході навколо міста братія Свято-Єлисаветинського монастиря молитовно обвозила ковчег з частками мощей святих праведних Захарія та Єлисавети та Іоанна Хрестителя, а також мощевик з частками мощей усіх святих Києво-Печерських.

Хресний хід відбувся зі списком Іверської ікони Божої Матері / orthodox-kr.org.ua

Разом зі священнослужителями віряни Кропивницького особливо молилися за мир в Україні та злагоду і взаємопорозуміння у суспільстві.

Завершилася Хресна хода особливою молитвою за Боже благословіння для міста Кропивницького / orthodox-kr.org.ua

Завершилася Хресна хода особливою молитвою за Боже благословіння для міста Кропивницького та його жителів  у центрі фортеці святої Єлисавети, біля пам´ятного  Хреста  на місці першого православного храму обласного центру.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter