У Латвії відбулася презентація проекту першого православного храму в Адажі

05:15, 21 лютого 2018
Православ`я
6255 0
проект будівництва православного храму був схвалений владою / adazubaznica.lv

В Адазькій думі Латвії 19 лютого у рамках громадського обговорення відбулася презентація проекту храму Адазької православної парафії на честь ікони Пресвятої Богородиці «Пом'якшення злих сердець».

Жителям міста Адажі і Адазького району було представлено проект майбутнього храму, і в суворій відповідності до латвійського законодавства була проведена презентація будівництва майбутнього храму і прихрамового комплексу, що включає баптистерій, будинок для зустрічей віруючих, дитячий майданчик. Про це повідомляє офіційний сайт Латвійської Православної Церкви.

в суворій відповідності з латвійським законодавством була проведена презентація будівництва / pravoslavie.lv

Загалом проект будівництва православного храму був схвалений владою, і мер міста наголосив, що вигляд храму, запропонований Латвійською Православною Церквою для Адажі, «йому подобається».

Місткість будівлі церкви складе приблизно 90 осіб. Така умова визначена керівництвом Латвійської Православної Церкви.

На сьогодні в цьому регіоні немає жодного православного храму

До 16 березня 2018 року триває громадське опитування щодо будівництва храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Пом'якшення злих сердець» в Адажі. На цей  момент богослужіння ЛПЦ проводяться у Капелі Військової бази Адажі.

Місто Адажі знаходиться у 25 км від центру Риги. У Адазький край входить 12 селищ міського типу. На сьогодні у цьому регіоні немає жодного православного храму. Потреба у його появі в цьому регіоні відчувається вже довгі роки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter