Неділя,
26 червня 2016

Болгарська Православна Церква направила звернення до Президента України

Фото news.church.ua
Фото news.church.ua

15 грудня на засіданні Священного Синоду Болгарської Православної Церкви було прийняте звернення до Президента України з проханням захистити права Української Православної Церкви та убезпечити її від захоплення храмів і інших форм силового чи інформаційного тиску. Про це повідомляє Інформаційний відділ УПЦ

1

У тексті звернення, підписаному від усіх членів Синоду Болгарським Патріархом Неофітом, висловлюється особлива стурбованість розвитком ситуації в релігійній площині Української держави. Зокрема, це стосується чисельних зафіксованих фактів порушення прав віруючих єдиної канонічної Православної Церкви в Україні. Найперше, занепокоєння болгарських архієреїв викликають силові захоплення храмів УПЦ.

У зверненні особлива увага була приділена провокаціям щодо спроб відібрати Свято-Успенські Києво-Печерську та Почаївську лаври від канонічної Церкви на користь невизнаної ні однією Помісною Православною Церквою світу УПЦ Київського патріархату.

Синод Болгарської Православної Церкви наголосив: “Реалізація такого сценарію може не лише дестабілізувати суспільну ситуацію в Україні, але й зробить неможливим для православного єпископату, духовенства та вірян з інших країн відвідування цих лавр, адже у Православних церков відсутнє Євхаристичне і молитовне спілкування з релігійними структурами, що відійшли у розкол”.

За матеріалами Синодального інформаційного відділу УПЦ

Новини релігії

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку