Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк обговорив з Предстоятелем Української православної церкви Київського патріархату, Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом актуальні проблеми державно-церковних відносин, присутності Церкви в різних сферах суспільного життя.

Про це повідомили УНІАН у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Патріарх Філарет поінформував керівника уряду про ініціативу Церкви зі збору коштів для Збройних Сил України, а також розповів про інших громадські, соціальні і благодійні ініціативи Київського патріархату.

Відео дня

Зокрема, як зазначив Патріарх Філарет, вже зібрано 700 тисяч гривень, і Українська православна церква КП запропонувала іншим Церквам і релігійним організаціям закликати своїх парафіян допомогти Українському війську в складний для країни час.

Зі свого боку, Яценюк подякував Патріарха Філарета за послідовну громадянську позицію і ті зусилля, які докладає очолювана ним Церква для духовного розвитку суспільства, його консолідації, морального і патріотичного виховання підростаючого покоління.

В ході зустрічі була досягнута домовленість про необхідність якнайшвидшого подолання проблем, які накопичувалися у відносинах між державою і Церквами протягом тривалого часу.

На зустрічі був присутній секретар Священного Синоду УПЦ КП, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря).