Болгарія буде фінансово допомагати афонському монастирю Зограф

19:26, 04 лютого 2014
Держава
0 0

Майже 500 тисяч євро на завершення ремонтних робіт в болгарському монастирі Зограф на Афоні будуть виділені з позабюджетних коштів, повідомив голова комісії Парламенту Болгарії у справах віросповідань Пламен Славов, якого цитує болгарське видання «Стандарт».

Останній раз Зографський афонський монастир отримував допомогу від влади Болгарії 6 років тому - тоді вона склала 3 млн. євро. На зустрічі, що відбулася в кінці минулого року, настоятеля монастиря архімандрита Амвросія з головою Парламенту Болгарії Михайлом Міковим, спікер пообіцяв надалі регулярно надавати болгарській обителі на Афоні економічну допомогу.

Відомо, що насельники Зографа крім проведення ряду ремонтних робіт, планують придбати пожежну машину і автобус, для перевезення паломників від пристані до стін монастиря.

Пламен Славов також повідомив, що в 2014 р. 700 тис.левов (350 тис. євро) будуть виділені і знаменитому болгарському Рильському монастирю, і що в цілому в 2014 р. релігійні конфесії, представлені в Болгарії, отримають від держави субсидій на 30% більше, ніж у минулому 2013 р.

Sedmitza

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter