Прем`єр-міністр Микола Азаров упевнений, що українське суспільство має хороший імунітет від екстремізму, вандалізму, різних радикальних дій, тому такі явища не укорінятимуться в Україні.
Про це він заявив під час спілкування з користувачами Facebook.

«Звичайно, мене, як і вас, турбує зростання екстремізму, і зокрема численні випадки вандалізму. Я рішуче засуджую вандалізм по відношенню до пам`ятників. Не можу сказати, що мені імпонує ідея факельних ходів. Вже дуже вони нагадують ті ходи, які принесли численні страждання нашим людям», - зазначив прем`єр.

Азаров підкреслив, що він також виступає категорично проти незаконних захоплень адміністративних будівель, спроб підпалу будинків, спроб втручання у приватне життя людей.

Відео дня

«Звичайно, я засуджую факти побиття людей, з якими ми зіткнулися в останні дні. Все це, безумовно, мене турбує. Але я вважаю, що наше суспільство, в цілому, має дуже хороший імунітет від подібних явищ. Вони все ж таки є одиничними в нашій країні, але проти них повинна бути налаштована переважна більшість наших людей. Екстремізм і радикалізм - шлях в нікуди. Це шлях в розруху, з якої ми з величезним трудом вирвалися», - упевнений глава уряду.

Азаров додав, що на цьому переконанні і базується його «упевненість, що в 2014 році у нас все буде добре. А сил у нас достатньо, щоб присікти, зокрема, і цей екстремізм».