Елладська церква виступила проти закону, що руйнує традиційні сімейні цінностіСвященний Синод Елладської православної церкви офіційно виступив проти закону, що дозволяє парам, що не перебувають у шлюбі, юридично визнати своє «партнерство», повідомляє Аgionoros.

На думку ієрархів подібні цивільні союзи підривають інститут сім`ї та створюють загрозу для «сьогодення та майбутнього грецького суспільства. Адже повсякденною практикою стало нехтування людською особистістю... А то, що десакралізується - неминуче знецінюється».

На думку Елладської церкви подібного знецінення в першу чергу піддався священний інститут сім`ї, яка «вже не розцінюється як "мала Церква", а зведена до договору про співжиття».

Відео дня

В умовах прийняття державою подібних антихристиянських законів «церква покликана заявити про свою позицію щодо сучасних альтернативних форм приватного життя, які протистоять традиційній сім`ї та суперечать церковному вченню, яке покликане підтримати членів церкви на важкому шляху в Царствіє Небесне».