Вівторок,
24 жовтня 2017
Наші спільноти

Путін підписав закон про покарання за образу почуттів віруючих

Можливе позбавлення волі

Президент РФ Володимир Путін підписав Закон «Про внесення змін до статті 148 Кримінального кодексу Російської Федерації та окремих законодавчих актів Російської Федерації з метою протидії образі релігійних переконань і почуттів громадян».
Як повідомили УНІАН у прес-службі Кремля, закон прийнятий Держдумою 11 червня і схвалений Радою федерації 26 червня.
Документом вносяться зміни до статті про право на свободу совісті та віросповідань. Запроваджується відповідальність «за публічні дії, що виражають явну неповагу до суспільства і здійснені з метою образи релігійних почуттів віруючих»: штраф до 300 тис. рублів, обов`язкові роботи до 240 годин або примусові роботи на 1 рік, а також можливе позбавлення волі на той самий річний термін.
У разі, якщо людина ображає почуття віруючих у місцях релігійного шанування, богослужіння і проведення інших релігійних обрядів, її буде покарано трьома роками позбавлення волі. Крім того, як покарання можуть бути застосовані штрафи до 500 тис. рублів і виправні роботи.
Крім того, якщо злочин здійснено з використанням службового становища або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, покарання становитиме до року позбавлення волі разом з позбавленням права обіймати певні посади і займатися певною діяльністю протягом двох років.
Також посилюються санкції за незаконне перешкоджання діяльності релігійних організацій - з діючих 80 тис. рублів до 300 тис. рублів штрафу.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку