Депутатів молдавського парламенту і політиків, які брали участь у розробці та прийнятті "Закону про недискримінацію", що припускає легалізацію гомосексуалізму та одностатевих шлюбів в Молдові, піддали малому відлученню від церкви, повідомляє Resurs.md.

Серед відлучених головні ініціатори ухвалення закону - депутати Влад Філат, Маріан Лупу, Влад Плахотнюк, міністр юстиції Олег Єфрим і президент Микола Тімофті.

Як особливо підкреслюють в церкві, мале відлучення це не анафема і має на увазі заборону тільки на основні церковні таїнства - покаяння і причащання. Дане своє рішення Митрополія прийняла з надією, що керівництво країни анулює скандальний закон. У разі, якщо таке попередження не подіє, послідує Велике відлучення. У цьому випадку, політикам взагалі заборонять наближатися до церкви.

Також, Митрополія готується підняти народні маси на випадок, якщо влада не одумається. Перший крок - це хресний хід, який буде проведено навколо Кишинева і всієї Молдови, включаючи Придністров`я. Другим кроком стане всенародний референдум, на якому населення самостійно проголосує чи потрібен країні закон про геїв та лесбіянок.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram