Нацкомісія з питань захисту моралі зробила висновок щодо гральних карт із зображенням храмів

10:38, 18 грудня 2012
0 0

Ображають релігійні почуття

Національна комісія України з питань захисту суспільної моралі прийняла рішення щодо звернення Блаженнішого Митрополита Володимира з приводу «безпрецедентного прояву блюзнірства компанією «Укрсувенір», а саме – факту виготовленя та розповсюдження в роздрібній торгівельній мережі гральних карт із зображенням храмів міста Києва.

Розглянувши документи та матеріали щодо відповідності чинному законодавству та можливості обігу на території України гральних картах під назвою «Гральні карти КИЇВ», Національна експертна комісія з питань захисту моралі визнала, що карти дійсно містять інформацію, яка ображає релігійні почуття громадян.

Про прийняте рішення була направлена відповідь Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Володимиру, а також – повідомлення Міністерству внутрішніх справ України.

Окрім того, комісія із захисту моралі спрямувала звернення до Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса, до Інституту філософії імені Г. С. Сковороди, Національно Академії мистецтв, Міністерства культури, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міносвіти, а також Національної академії правових наук – із проханням надати свої висновки.

***

На замовлення «Укрсувеніру» виготовлені та розповсюджуються в роздрібній торгівельній мережі гральні карти із зображенням храмів міста Києва.

3 грудня цього року Українська Православна Церква звернулася до Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі з приводу «безпрецедентного прояву кощунства з боку компанії «Укрсувенір». Лист за підписом Блаженнішого Митрополита Володимира було направлено голові комісії професору В.Костицькому.

«Православіє в Україні»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter