Громадська рада при Міністерстві культури України на своєму засіданні обрала керівництво, затвердила своє Положення та створила профільні комісії.

Головою Громадської ради обрано Ігоря Приставського, президента Всеукраїнського фонду сприяння міжнародному спілкуванню «Українське народне посольство».

Його заступниками стали: представник Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Богдан Кожушко та заступник директора Інституту християнської демократії Юрій Решетніков.

Відео дня

Відповідальним секретарем Громадської ради обрано Ельвіру Довгу, головного спеціаліста Сектору інформаційно-аналітичної роботи та зв’язків з громадськістю Мінкультури.

Відповідно до свого положення Громадська рада створила у своєму складі профільні комісії:

Комісія з питань культури, мистецтв та галузевої спеціальної освіти;

Комісія з питань релігій;

Комісія з питань  міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин України; 

Комісія з питань державної мовної політики;

Комісія з питань культурної спадщини та культурних цінностей.

У першому засіданні Громадської ради, яке відбулось у Національній музичній  академії  України імені П.І. Чайковського, взяли участь 57 членів.

*** 26 січня 2011 року відбулись установчі збори Громадської ради при Міністерстві культури України. До її складу, затвердженого Наказом Мінкультури від 21.02.2012 р. № 132, увійшли представники низки Церков і релігійних організацій, а також представник Інституту релігійної свободи.

У грудні 2010 року Президент України ліквідував Держкомнацрелігій та передав його функції до реорганізованого Міністерства культури України.

Інститут релігійної свободи