26 березня 2012 року в храмі Преображення Господнього, що на території Державної пенітенціарної служби України, відбулося засідання членів правління Християнської міжконфесійної місії «Духовна і благодійна опіка в тюрмах», на якому представники Церков обговорили питання співпраці у місцях позбавлення волі, повідомляє .ugcc.org.ua.

Державну пенітенціарну службу України представляв старший психолог Відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи із засудженими апарату ДПтС України Богдан СТЕПЕНКО.

Засідання розпочалося спільною молитвою. Відкрив збори протоієрей Віктор ЯЦЕНКО, голова правління Місії, керівник Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи. Він повідомив про хід упровадження законодавчих ініціатив у сфері опіки особами, котрі перебувають під арештом.

Відео дня

Питання, яке є одним з найбільш актуальних у час реформування кримінально-процесуального кодексу, залишилося поза увагою законотворців. Надалі релігійні права наших громадян у місцях попереднього ув`язнення натрапляють на перешкоди через складну процедуру допуску священиків до підслідних і до підсудних, яким відмовляють у цьому праві.

У співпраці з ДПтСУ представники Церков вирішили здійснити випуск фільму на захист людського життя для запобігання самогубствам, а також намітили провести серію інших спільних заходів у час і після Великодня.