Глава релігійної поліції Тунісу обіцяє уникати насильства

10:07, 17 березня 2012
Держава
72 0

«Ми цивілізовані»

Адель аль-ІЛЬЯМІ глава релігійної поліції, що отримала недавно урядову ліцензію на пропаганду релігійного вчення в Тунісі, заявив, що його організація буде вдаватися в основному до методів переконання й протесту, та уникати насильства, передає Reuters.

Адель аль-ІЛЬЯМІ запевняє, що члени його «Асоціації з оновлення та реформ» не будуть застосовувати палиці по відношенню до жінок і чоловіків, неналежно одягнених, як це відбувається в Саудівській Аравії, та відловлювати чоловіків, які не здійснюють намаз. Однак шаріатський патруль буде підходити, наприклад, до закоханих пар або непристойно одягнених жінок на вулицях і пояснювати їм, що їх поведінка є неприйнятною для ісламу.

«Ми проти будь-яких проявів, які ображають іслам і мусульман, всьому, що суперечить моралі мусульман, особливо, якщо це відбувається на вулицях або в публічних місцях», - заявив аль-ІЛЬЯМІ.

«Як організація в цілому ми не збираємося використовувати силу. Ми цивілізовані», - обнадіяв глава ісламської поліції. - «Звичайно, трапляються ситуації, коли ми змушені тиснути на уряд, вимагати дотримання закону, а якщо немає закону, то будемо вимагати його введення».

На відміну від багатьох арабських країн, в магазинах і ресторанах Тунісу поки дозволений продаж алкоголю, багато жінок як і раніше не носять ісламський одяг і користуються правами в шлюборозлучних процесах.

Урядове рішення про видачу дозволу на діяльність групи аль-ІЛЬЯМІ, що діяла до цього в приватному порядку, викликало не мало протестів з боку багатьох рядових жителів Тунісу, які побоюються, що дане нововведення призведе до значної втрати свободи слова, посилення соціального тиску, та примусу до релігійного способу життя.

Седмица.Ru

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter