Папа Римський дав аудієнцію міністру Балозі

18:21, 24 лютого 2012
Держава
9 0

І вручив нагороду Ватикану

Папа Римський БЕНЕДИКТ XVI прийняв у Ватикані міністра надзвичайних ситуацій України Віктора БАЛОГУ.
Як повідомили УНІАН у прес-службі МНС, під час аудієнції міністр передав Його Святості вітальний лист від Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА. У посланні глава Української держави привітав Понтифіка з 20-ю річницею встановлення дипломатичних відносин між Україною і Ватиканом, відзначив високий рівень взаємодії між державами як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій. Президент побажав Папі БЕНЕДИКТУ XVI доброго здоров’я і духовних сил на довгі роки життя.
В.БАЛОГА вручив від імені Президента України подарунок Верховному правителю престолу – рідкісне видання Євангелія. Понтифік прийняв святу книгу і побажав процвітання Україні та її народові, поінформували в МНС.
Також під час візиту до Ватикану В.БАЛОГА зустрівся з префектом Конгрегації у справах Східних Церков кардиналом Леонардо САНДРІ. Він вручив В.БАЛОЗІ державну нагороду Ватикану – Папський лицарський орден святого Сильвестра. Цією відзнакою нагороджують мирян за видатні заслуги перед Католицькою церквою і Святим престолом. Кардинал Л.САНДРІ відзначив значний особистий внесок В.БАЛОГИ у діяльність Закарпатської єпархії.
Зі свого боку міністр висловився за важливість розвитку та зміцнення духовних начал у суспільному житті, відзначивши, що Церква є невичерпним джерелом миру і єднання людей у вірі.
В.БАЛОГА також подарував кардиналу Л.САНДРІ картину закарпатського художника Василя БУРЧА із зображенням мукачівського замку «Паланок».
 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter