Під час спільної наради представників уряду України, Української Православної Церкви, громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів прем`єр-міністр Микола АЗАРОВ пообіцяв у поточному році вирішити питання реставрації Воскресенського (Афганського) храму в Києві, повідомили в прес-службі УПЦ.

Очолив нараду прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ, Українську Православну Церкву представляв Голова Синодального відділу в справах пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів єпископ Броварський Феодосій. Були присутні представники Кабінету Міністрів, столичної державної адміністрації, громадських організацій.

На нараді були порушені питання про відновлення доплат сім`ям загиблих воїнів-афганців, виділення квартир сім`ям ветеранів, виділення коштів на ремонт пам`ятників афганцям.

Відео дня

Крім того, розглядалося питання про остаточну реставрацію пам`ятника архітектури – Воскресенського храму, який після його повернення Церкві 20 років тому є храмом-пам`ятником жертвам війни в Афганістані та місцем молитви ветеранів-інтернаціоналістів.

За словами Прем`єр-міністра України Миколи АЗАРОВА, усі питання, що порушувалися на нараді, у тому числі про реставрацію Воскресенського храму, будуть вирішені урядом протягом поточного року.

УНН