Президент України Віктор Янукович взяв участь у святкуванні Водохрещі у Свято-Покровському соборі в Києві, повідомляє прес-служба глави держави.
У день Хрещення Господнього глава держави був присутній на чині Великого освячення води, який відбувся на Дніпрі поблизу Свято-Покровського собору.
Святкову службу відправили намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло та Архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.
Разом із главою держави участь у заході взяли прем’єр-міністр Микола Азаров, Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, урядовці.
Після освячення води Митрополит Павло привітав керівників держави і всіх православних із величним християнським святом Богоявлення. Він побажав усім «довголіття, Божої милості і благодаті».
Як повідомили УНІАН у прес-службі глави держави, одразу після прибуття до храму В.ЯНУКОВИЧ дав розпорядження охороні прибрати усі огородження поблизу Свято-Покровського собору - щоб люди, які прийшли взяти участь у чині Великого освячення води, змогли безперешкодно підійти до місця проведення обряду.
В.ЯНУКОВИЧ власноруч прибрав одну залізну огорожу, зазначили в прес-службі.