Керівництво комуністичної партії впевнено, що, якщо комуністи почнуть відкрито сповідувати релігію, єднання організації буде порушено.
Високопоставлений представник Комуністичної партії Китаю (КПК) Чжу ВЕЙЦЮНЬ засудив відкриту прихильність деяких однопартійців релігії.

На його думку, релігійні вподобання заважають членам КПК неупереджено ставитися до різних національних і релігійних груп, що проживають на території країни. Якщо члени партії почнуть відкрито сповідувати релігію, єднання 80-мільйонної політичної організації буде порушено, зазначив ВЕЙЦЮНЬ.

Це, за його словами, позначиться на добробуті китайців і може в кінцевому підсумку призвести до сепаратизму.

Відео дня

Як повідомляється, цю заяву було зроблено у відповідь на численні вимоги членів Комуністичної партії зняти традиційну заборону на сповідування релігії для членів партії.

У Китаї офіційно дозволені п`ять релігій - буддизм, даосизм, конфуціанство, християнство та іслам. У той же час, за інформацією західних ЗМІ, влада країни переслідує буддійських ченців, мусульман-уйгурів і незалежні християнські церкви.

Християнство в КНР фактично дозволено лише у формі протестантизму й католицизму, імамів зобов`язують погоджувати зміст проповідей з представниками партії, а буддійських ченців переконують відмовитися від визнання авторитету Далай-лами й відвідувати заняття з політінформації.

TCH.ua