У Луганську сьогодні вулицями носитимуть "ікону Януковича"

11:34, 09 жовтня 2011
0 0

90% сприйняли цю новину серйозно

Сьогодні активісти Центру розвитку сучасних аудіо-візуальних мистецтв «Луганда-хаус» проведуть акцію «Хресний хід недільного дня».
Вулицями Луганська нестимуть роботи луганського художника В’ячеслава БОНДАРЕНКА «Ікона Св. Януковича», «Ікона Св. Азарова» та інших.
Як повідомив в інтерв`ю кореспонденту УНІАН сам В.БОНДАРЕНКО, центр «Луганда-хауз» готує для ходу «ікони» й інших персонажів українського політикуму: зокрема, міністра освіти Дмитра ТАБАЧНИКА, народного депутата України і акордеоніста Яна ТАБАЧНИКА, народного депутата України Олега ЛЯШКА.
«Хресний хід» розпочнеться опівдні біля пам`ятника Тарасу Шевченку, де для всіх бажаючих буде проведений майстер-клас, а потім учасники акції пройдуть до обласної держадміністрації, а далі центральними вулицями Луганська.
За словами В.БОНДАРЕНКА, до акції спонукала реакція людей, що прочитали новину про «ікону Януковича» на українських сайтах. «90% сприйняли цю новину серйозно. Мене погрожували повісити в туалеті, розправитися по-іншому. Хоча як можна малювати ікону на коробці цукерок і використовувати при цьому декоративні камінчики для акваріума?» – запитав В.БОНДАРЕНКО.
Він також нагадав, що «Ікона св. Януковича» була презентована 1 жовтня на виставці візуального мистецтва «+/- 15».
Як повідомлялося, інсталяція, що викликала резонанс, виготовлена луганським художником В.БОНДАРЕНКОМ з цукеркової коробки і кольорових камінчиків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter