Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов зізнався, що Біблію він до кінця так і не прочитав, але, перш ніж ухвалити важливе рішення, спочатку звертається до Бога, повідомляє кореспондент УНІАН .

«Якщо бути відвертим, Біблію я так до кінця і не прочитав, але це не заважає мені впродовж усього життя слідувати принципам християнської моралі», - розповів глава МВС.

«Я вважаю, що Господь у кожному з нас. Приймаючи те чи інше рішення, потрібно спочатку звернутися до Бога, прислухатися, ніби радячись з ним, і тільки тоді діяти. Людина не всесильна - про це необхідно пам`ятати завжди», - зазначив Могильов.

Відео дня

Він також повідомив, що скоро МВС планує почати будівництво храму Святого архистратига Михаїла. Зараз це питання, за його словами, розглядається.

Могильов також запевнив, що він не пов`язаний кровними узами з кимось із членів Кабміну.

«Запевняю вас, у мене немає родичів у вищих ешелонах влади і кумівство для мене неприйнятне в принципі. Офіцерські честь і гідність для мене - не порожні слова!», - Заявив він.

Нагадаємо, Анатолій Могильов очолює МВС вже більше року. 14 березня кілька громадських організацій заявили про проведення спільної всеукраїнської акції з вимогою відставки Могильова і вийшли з гаслами: «Могильовщину геть», «Могильов псує імідж України в очах міжнародного співтовариства», «Могильов дискредитує Президента!».