24 грудня Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні собору архієреїв УПЦ та духовенства Київської єпархії відправив подячний молебень на Володимирській гірці. Це богослужіння традиційно звершується ним наприкінці кожного року.

Разом із духовенством молилися Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк, голова КМДА Олександр Попов, члени уряду та інші високопосадовці, а також високопосадовці та представники дипломатичного корпусу.

Перед початком богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словом повчання.

Відео дня

«Як справжні християни ми сьогодні складаємо нашу молитву Господу Богу, благословення якого спочиває на всіх просторах, у всіх серцях людських. Ми приносимо подяку Богові за Його милість, яку Він щедро посилав на нас і просимо благословення на наступаючий рік. Нехай Господь почує нашу молитву, яку підносимо у ніг нашого Хрестителя – рівноапостольного князя Володимира, нехай пошле нам злагоду, мир, добробут і покриє нас своєю милістю, яка ніколи не залишає людину, яка звертається для цього. Господи, помилуй і спаси всіх нас, вразуми і настав, дай сил і крепості служити нашій Православній Церкві та народу України», - сказав зокрема він.

Після молебню Митрополит Володимир та Віктор Янукович приклалися до ікони Хрестителя Русі - рівноапостольного князя Володимира з часткою його чесних мощей.

http://orthodox.org.ua/uk/node/8418