Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

У Запоріжжі заборонили «публічні» служби в багатолюдних місцях

Чиновники відправили віруючих на трасу

Запорізькі чиновники заперечують проти того, щоб різні релігійні організації влаштовували фестивалі і масові свята на центральній площі Запоріжжя, а також в місцях масового скупчення людей в районах обласного центру. Про це повідомляєРепортер.

Зокрема, на засіданні Запорізького виконавчого комітету голова Комунарської райдержадміністрації Запоріжжя Юрій ПЕЛИХ повідомив, що в одному з парків його району віруючі збираються провести «публічну» службу.

«Жителі району категорично проти того, щоб на день Конституції в парку віруючі проводили свої заходи. Я підтримую людей і теж заперечую проти подібних заходів», – сказав Пелих.

Як повідомляє видання, члени виконкому повністю підтримали керівника району і не дозволили релігійним організаціям проводити свої свята на центральній площі Запоріжжя. Замість цього віруючим порадили вибрати інші місця, наприклад, площа Вознесенську.

Більше того, члени виконкому вирішили в майбутньому рекомендувати всім релігійним організаціям проводити свої заходи ... на трасі, в районі місцевого авторинку.

 

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку