Екс-прокурор штату Вермонт стурбована фактом участі української поліції у релігійному конфлікті в Коломиї (відео)

14:44, 23 листопада 2017
Держава
2349 0
Елен Крюгер Фантіні / news.church.ua

На конференції ОБСЄ в Єревані 22 листопада виконавчий директор наглядової ради з питань нетерпимості й дискримінації християн в Європі заявила, що влада України повинна притягнути до відповідальності винних у міжконфесійному конфлікті в Коломиї. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на НВО «Громадський правозахист».

Екс-прокурор штату Вермонт (США), голова правозахисної організації «Обсерваторія по дискримінації християн в Європі» Елен Крюгер Фантіні (Австрія) ознайомилася з задокументованими свідченнями загроз і неприкритого насильства по відношенню до віруючих УПЦ. Вона підкреслила, що дуже стурбована подіями, які відбуваються «в присутності поліції, при ігноруванні поліції, та, часом, за участю поліції».

«Ми вважаємо це неприйнятним, вважаємо, що влада України повинна притягнути до відповідальності всіх тих, хто винен у скоєнні насильства по відношенню до віруючих, або просто перешкоджають в здійсненні богослужінь в своїх храмах», – зазначила правозахисник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter