Голова СБУ зустрівся з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

11:58, 13 жовтня 2017
Держава
477 0
Фото: news.church.ua

У приміщенні Національної академії Служби безпеки України 12 жовтня відбулося засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій за участі Голови СБУ Василя Грицака, радника Голови СБУ Юрія Тандита, а також, родичів українських воїнів, які опинилися в полоні на непідконтрольних Україні територіях Донбасу.

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у засіданні взяли участь голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ архієпископ Климент і співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Віталій Поліщук, повідомляє Інформаційно-Просвітницький відділ УПЦ.

На початку зустрічі керівництво академії ознайомило членів ВРЦіРО з організацією навчального та патріотично-виховного процесу. Гості навчального закладу мали змогу взяти участь у вшануванні пам’яті співробітників СБУ, загиблих під час участі у антитерористичній операції, а також учасників подій на київському Майдані.

Під час засідання Василь Грицак розповів про зусилля СБУ у подоланні деструктивних викликів, які стоять перед державою. Він закликав очільників релігійних організацій до молитви та зусиль задля визволення українських військових, які опинилися в полоні внаслідок бойових дій на Сході України. Голова СБУ подякував Українській Православній Церкві за участь у доправлені гуманітарних вантажів для ув’язнених українських солдат.

Учасники засідання обговорили ініціативи, якими ВРЦіРО могла б сприяти просуванню процесу визволення військовополонених.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter