Всесвітня Рада Церков стурбована можливістю прийняття антицерковних законопроектів

13:04, 18 травня 2017
Держава
4041 0
Фото: news.church.ua

Генеральний секретар Всесвітньої Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦІРО) пастор д-р Олаф Фюксе Твейт надіслав Президенту України П. О. Порошенку та голові Верховної Ради України А. В. Парубію листи, в яких висловив глибоку стурбованість можливістью прийняття законопроектів № 4128 і № 4511. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Як екуменічна організація, яка протягом усіх семидесяти років свого існування відстоювала принцип релігійної свободи і виступала проти будь-яких форм дискримінації у всіх регіонах світу, Всесвітня Рада Церков вважає, що прийняття вищезазначених законопроектів поставить під загрозу принцип свободи віросповідання та рівності всіх Церков і релігійних громад на Україні й може викликати нову хвилю напруженості в українському суспільстві», – зазначив генсек ВРЦІРО.

«Високо оцінюючи всі зусилля уряду України щодо зміцнення демократії та вдосконалення українського законодавства з метою приведення його у відповідність з міжнародними стандартами, ми, тим не менш, переконані в тому, що два цих законопроекти йдуть врозріз із зусиллями, які вживає Україна для демократії», – наголосив О.Ф. Твейт.

«Ми закликаємо до того, щоб ці законопроекти, що можуть привести до негативних наслідків, були відкликані», – говориться в листі ВРЦІРО, копія якого надійшла до Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви.

***Всесвітня Рада Церков є найбільшою міжконфесійною організацією світу, яка нараховує 348 конфесій, що представляють більш, ніж 110 країн світу і об’єднують 500 мільйонів християн у світі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter