Представники Вінницької ОДА та протестантських церков узгодили програму святкувань 500-річчя Реформації

17:57, 12 травня 2017
Держава
1503 0
Фото: vin.gov.ua

У Центрі національних культур Вінниччини відбулося засідання організаційного комітету з відзначення 500-річчя Реформації. Участь у засіданні взяли начальник управління у справах національностей та релігій ОДА Ігор Салецький та представники протестантських Церков, які обговорили виконання плану заходів з підготовки та відзначення у Вінницькій області ювілейної дати, повідомляється на сайті Вінницької ОДА.

Зокрема, було анонсовано проведення 14 травня публічної міжконфесійної ходи: «За здорову сім’ю». За словами організаторів, акція спрямована на підтримку християнських цінностей та традиційної сім’ї. Розпочнеться хода з площі Шевченка та пройде по вулиці Соборна до площі Гагаріна.

По завершенню міжконфесійної ходи заплановано проведення благодійного концерту та збір коштів для онкохворої дитини.

Нагадаємо, відповідно до Указу Президента, в Україні у 2017 році відзначається 500-річчя Реформації. На виконання цього Указу прийнято розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21.09.2016 року № 694 «Про затвердження заходів щодо відзначення на Вінниччині 500-річчя Реформації», в області створено організаційний комітет з відзначення ювілейної дати, та затверджено план заходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter