Всеукраїнська Рада Церков розпочала підготовку до Дня сім’ї

17:02, 06 березня 2017
Держава
1746 0
5

Представники конфесій розглянули план спільної роботи у соціальній сфері на найближчий період та запланували провести Всеукраїнську ходу на захист дітей та сім’ї. Про це йшлося під час засідання Секретаріату Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Про діяльність Комісії ВРЦіРО з питань соціального служіння розповів отець Сергій Дмитрієв, священик УПЦ КП. Він представив інформацію про спільну міжконфесійну діяльність Комісії у різних аспектах соціального служіння в Україні, а також озвучив плани роботи Комісії на майбутнє.

Секретаріат ВРЦіРО створив оргкомітет з підготовки до проведення Всеукраїнської ходи на захист дітей та сім’ї, яку планується провести у Києві на початку червня. Очікується, що захід буде більш масштабним, ніж минулого року.

Представники конфесій також обговорили за участі директора Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури Андрія Юраша поточну ситуацію у сфері державно-конфесійних відносин та законопроекти, що стосуються свободи  віросповідання та суспільної моралі.

Запрошені на засідання представники міжнародної громадської організації «Transparency International» поділилися власним досвідом роботи щодо подолання явища корупції у суспільстві. Ця зустріч стала реакцією Ради Церков на відкритого листа цієї організації із закликом до співпраці.

Секретаріату ВРЦіРО також запланував зустріч з представниками Польської  екуменічної  ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter