/ orthodox.vinnica.ua

У вівторок, 20 березня, у Вінницькій обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови ОДА Олександра Крученюка відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі на Вінниччині.

У засіданні взяли участь представники адміністрації, відповідальні за релігію, культуру, освіту та інформаційну політику, депутати облради, а також представники релігійних організацій Вінниччини, повідомляє прес-служба Вінницької єпархії УПЦ.

Вінницьку єпархію УПЦ представляв секретар єпархіального управління протодиякон Владислав Демченко.

Відео дня

Отець Владислав вніс конструктивні пропозиції та доповнення до переліку запланованих заходів. Серед них – надання уваги місцевим святиням і святим місцям з метою їх популяризації, організація поїздок до них як звичайних паломників, так і журналістів.

Також представник єпархії підтримав проведення заходу під умовною назвою «Голоси вінницьких храмів», у рамках якого під патронатом обласної влади і обласної Ради церков і релігійних організацій планується провести концерти духовної музики у головних храмах різних конфесій м. Вінниці.

Протодиякон Владислав повідомив і про те, що у рамках відзначення річниці Хрещення Київської Русі у Вінницькій єпархії з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона пройдуть урочистості з нагоди 95-річчя Калинівського Чуда і Явлення Пресвятої Богородиці на Йосафатовій долині.

На засіданні також були обговорені й інші святкові заходи, які пройдуть за участю органів державної влади і релігійних організацій Вінниччини, таких як Ювілейна академія, що запланована на вересень, пересувні виставки на релігійну тематику, а також позакласні години, які відбудуться у школах Вінниці за участю представників духовенства вже у квітні і травні.