Віталій Кличко підписав Меморандум про співпрацю у створенні в Києві Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»

20:26, 16 березня 2018
Держава
2520 0
Меморіальний центр Голокосту Бабин Яр у Києві повинен бути такого ж рівня, як Яд Вашем в Єрусалимі, зазначив Кличко / kiev.klichko.org

Мер Києва Віталій Кличко, міністр культури Євген Нищук та заступник міністра освіти Володимир Ковтунець підписали меморандум про співпрацю щодо створення Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» у Києві.

Мер Києва зазначив, що робота над створенням Меморіалу вже почалася, повідомила у п'ятницю, 16 березня, прес-служба Віталія Кличка.

«У всьому світі є меморіали жертвам Голокосту. А в Києві, де сталася ця трагедія, де було вбито багато людей різних національностей, десятиліттями не було зроблено нічого, щоб гідно вшанувати пам'ять загиблих. І ми повинні виправити цю ситуацію», - сказав мер Києва.

Кличко зазначив, що робота над створенням Меморіалу почалася, і до неї вже долучилися відомі українські та міжнародні меценати та історики.

«Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" у Києві повинен бути такого ж рівня, як Яд Вашем у Єрусалимі і Меморіал Голокосту у Вашингтоні», - заявив він.

Під документом також підписалися директор Національного заповідника «Бабин Яр» Борис Глазунов і директор благодійного фонду «Меморіал Голокосту Бабин Яр» Геннадій Вербиленко.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року влада Києва спільно з єврейською громадою остаточно затвердили межі земельної ділянки на Дорогожичах, де збудують Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр». Музей побудують на місці занедбаного спорткомплексу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter