Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

У Федора Конюхова, священика РПЦ, що перетинає Тихий океан, почалися проблеми зі здоров'ям

Російський мандрівник Федір Конюхов, який перетинає Тихий океан на весловому човні "Тургояк" від Чилі до Австралії, повідомив про проблеми зі здоров'ям. У сеансі зв'язку з Москвою, що відбувся пізно увечері 10 лютого, він передав, що у нього останнім часом сильно болять руки.

"Таке відчуття, що їх скручує, - поскаржився Конюхов. - Коли гребу, біль не так сильно відчувається, а ось лягаю відпочивати - починає тягнути і крутити. Не можу розслабитися, через це за добу спав всього три години".

В океані він перебуває вже 50 діб. Мандрівник пройшов на  Тургояк" 3 тис. 100 миль (5 тис. 825 кілометрів). За даними Міжнародного товариства океанських веслярів, до австралійського міста Брісбена Конюхову залишилося 4 тис. 959 миль (9 тис. 185 км). Але його бортовий комп'ютер показує, що до фінішу ще 6 тис. миль.

"Ви там, на березі, зустріли Новий рік, Різдво, відкрили Олімпіаду, а у мене все без змін, весь цей час в океані" - повідомив Конюхов.

Мандрівник зазначив, що "одна третина шляху за 50 днів, - це дуже хороший темп". Він також передав, що перетнув 120-й градус західної довготи і увійшов в зону відповідальності служби порятунку Французької Полінезії. За кормою залишилися зони відповідальності Чилі і Перу. "Це теж віха в експедиції, чилійський відрізок в океані найпротяжніший, попереду мене чекають інші країни", - завершив сеанс зв'язку Конюхов.

ИТАР -ТАСС

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку