В Індії засновано Рух християнських жінок, який покликаний звернути увагу громадськості на гідність і цінність жінок, дотримуючись положень Другого Ватиканського собору і документа блаженного Папи Івана Павла II «Mulieris dignitatem».

Головні цілі нового руху - просувати послання про емансипацію жінок, відкрити заново їх найважливіший внесок у життя Церкви і в індійське суспільство, звільнитися від стереотипів підпорядкованості і комплексів неповноцінності в країні, де часті випадки згвалтувань залишаються безкарними, повідомляє сайт Радіо Ватикану.

За повідомленням католицького інформаційного агентства «Fides» , на національній конференції, що пройшла кілька днів тому в Бангалорі, сотні черниць і мирянок різних християнських конфесій заснували рух, покликаний кинути виклик патріархальній ментальності і забезпечити жінкам повноцінні права в суспільстві.

Відео дня

Учасники національної конференції в Бангалорі висловили готовність вийти «із зони комфорту, щоб співчувати, сприяти справедливості та захищати гідність жінок, співпрацюючи з іншими громадами» і надаючи голос найбіднішим і найбільш уразливим жінкам.