До Києва прибув Вифлеємський вогоньКияни зустріли символічний вогонь миру і дружби, запалений на місці народження Ісуса Христа.

Передача українськими пластунами Вифлеємського вогню миру відбулася на Володимирській гірці біля пам`ятника князю Володимиру Великому. В акції взяли участь близько 50 киян і гостей столиці, повідомляє Радіо Свобода.

Далі вогонь передадуть у Національний музей «Меморіал пам`яті жертв голодоморів в Україні».

Відео дня

Організатори повідомляють, що вогонь буде рознесено в лікарні, церкви, а також на Майдан Незалежності активістам акції протесту.

До України Вифлеємський вогонь прибув 17 грудня. На українсько-польському пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне» польські скаути передали його українським пластунам.

Щороку традиційно польські скаути та українські пластуни зустрічаються на кордоні, щоб принести вогонь – символ любові, спокою і надії в Україну.

Таку традицію започаткували наприкінці 80-х минулого століття австрійські скаути, які привозять вогонь з місця народження Ісуса Христа, з Вифлеєма. В австрійську столицю щороку напередодні Різдва приїжджають делегації з різних країн світу, запалюють лампадки і везуть їх у свої країни.